WIELKI WYŚCIG PIRACKIEJ BANDERY - Drużynowa gra integracyjna team building

Ahoj: szczury lądowe! Witajcie pod czarną banderą Kapitana Branda - czyli moją własną. Poznajcie Molly, „Sweet Molly”- moją łajbę – najwierniejszą i najpotężniejszą Panią tych wód! 

Waszym nieszczęściem jest to, że przeżyliście potyczkę z nami. A naszym szczęściem jest to, że mamy nowe, zdrowe i odkarmione ręce do pracy. Trzeba je tylko nauczyć zwinności i rabunku…..

Drżyjcie nieszczęśnicy, płyniemy bowiem do Port Royal – miasta rozpusty, hazardu i wielkich niebezpieczeństw czających się za każdym rogiem. Spotkacie tam parszywe szumowiny jakich  świat nosił, nie raz ktoś rozkwasi wam nos, ale wiedzcie – lepiej nie ubawicie się nigdzie.

By przystąpić do naszej szajki należy wykazać się sprytem i pomyślunkiem. Tak się składa, że znam ku temu okazję, przysiądźcie, bo opowieść będzie długa i przesycona przekleństwami.

Po tych słowach Kapitan Brand dzieli grupę za pomocą kolorowych chustek na mniejsze szajki, z których każda dostaje worek oraz listę miejsc do odwiedzenia. Rzecz idzie o odnalezienie skarbu, w tym celu poszczególne załogi muszą przejść pirackie stanowiska, na nich zdobyć złoto, za które w drugiej części zabawy wykupią materiały do budowy tratw.

napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.