TERENOWA GRA STRATEGICZNA

Od wielu lat wymyślamy i realizujemy zabawy integracyjne wszelkiego rodzaju, od zabaw terenowych poprzez zajęcia wewnątrz obiektów - tzw indoor - po uznawane za integracje wieczory tematyczne.

Gra jest to czynność, w której udział bierze jedna lub więcej osób. Od innych rozrywek (patrz zabawy) oddziela ją ściśle ustalony zbiór zasad. Jest wiele rodzajów gier od logicznych po sportowe. Każdy grał w gry komputerowe, to co proponujemy jest kompromisem pomiędzy komputerem a aktywnością w terenie. Wyciągamy graczy sprzed monitora i wysyłamy do świata realnego żeby w nim przeżyli swoją, dotychczas wirtualną, przygodę.

Ponieważ jesteśmy grupą animatorów z dużym stażem i doświadczeniem, nasze projekty ulegają ciągłym modyfikacjom wynikającym z ciągłego niedosytu. Obserwujemy również zmianę wymagań naszych klientów, którzy oczekują coraz to nowych wyzwań i przygód. Tak zrodziła się myśl aby stworzyć produkt, którego jeszcze nie ma na rynku albo jest bardzo rzadki. Tak zrodziły się przygodowe gry terenowe, w trakcie których gracze nie tylko chodzą i zaliczają stanowiska, za które otrzymują punkty lub inną gratyfikację, a zabawę wygrywają Ci, którzy zdobędą najwięcej, ale kreują swoją przygodę w sposób aktywny trzymając się konkretnych, ściśle opisanych reguł. Terenowe gry strategiczne pozwalają na kreatywne i samodzielne pokonywanie zadań wyznaczonych w grze, na budowanie strategii jak najkorzystniej dla grupy (gracza) by grę ukończyć i zdobyć nagrodę. Nasze gry stanowią opowieści, gra jest ich kontynuacją do których zakończenia zapraszamy naszych graczy.Tematy są różne od mrożących krew w żyłach potyczkach z istotami z naszych koszmarów czy wręcz ocalenie świata przed apokalipsą.

Terenowe gry strategiczne są nowatorską formą integracji w trakcie której gracze mierzą się z fikcyjnymi przeciwnościami ale pracują na prawdziwych emocjach, dzięki którym sposób podejmowania decyzji jest odzwierciedleniem prawdziwego życia. Gry strategiczne są świetnym instrumentem dla szkoleń z wielu zakresów nie tylko integracyjnych ale również szkolenia z zakresu kreatywności czy szkolenia liderów.  

 

 

Terenowa gra strategiczna to świetny sposób na integracje w firmie.

Przykłady naszych gier znajdziecie Państwo  w zakładce Terenowe Gry Strategiczne na naszej stronie www.fenu.pl