Temat imprezy szyty na miarę, do tego dobra muzyka, doświadczony konferansjer, błyskotliwi animatorzy i dekoracja przestrzeni. To niezawodny sposób by Twoja kolacja została miło zapamiętana przez pracowników czy klientów.

 

Przykładowe tematy realizowane przez nas :

 

Awantura o kasę na Dzikim Zachodzie 

Witajcie na Dzikim Zachodzie, miejscu w którym zapanował chaos i bezprawie, gdzie rządzi gotówka, układy i fortuna bankierów. Poznajcie ostatnich sprawiedliwych – szeryfów pobliskich miasteczek i lokalnych biznesów, takich jak :Stanley Marshal, Martin Peacemaker czy Arthur McColt. To oni rozprawią się z bandytami, hochsztaplerami i ciemiężcami – bez przebaczenia i wyprowadzą miasteczko z wieków ciemnych w czasy sprawiedliwości i praworządności.To oni z pomocą reszty mieszkańców (goście) zaprowadzą porządki w kraju bezprawia, rozbiją układy, otworzą przepływ i zaprowadzą nas do upragnionego El Dorado.

 

 

SZKOŁA CZYLI DZIEŃ WAGAROWICZA 

 Gdy przedłuża się zima, a mróz doskwiera złośliwie wszystkim marzy się piękne wiosenne słońce, soczysta zieleń, ćwierkanie ptaszków za oknem, fruwanie motylków, bzyczenie pszczółek i wąchanie kwiatków… Marzenia się spełniają i wszystko zdaje się budzić do życia, a tu w biurze trzeba siedzieć, robić i myśleć, choć jest to ostatnia rzecz na jaką mamy ochotę! A jakby tak zwiać z biura na jeden dzień, po prostu urwać się, znów poczuć odrobinę wiosny, założyć na siebie marynarski kołnierzyk, podkolanówki, rzucić w kąt tornister, wypić piwo z kumplami i .. zakochać się jeszcze raz?

Zapraszamy Państwa na powrót w czasy szkolnej młodości i beztroski, kiedy miało się naście lat, a jedynym zmartwieniem były zakazy rodziców i szkoła oczywiście!

  

„Szpital na peryferiach – czyli sanatorium pod klepsydrą”

Szalona podróż z obwoźnym Szpitalem Pod Klepsydrą. Aby dostać się do naszego Szpitala - niezależnie od stanu zdrowia - należy osobiście wypełnić ankietę uprawniającą do korzystania z wąskiego wachlarza usług medycznych refundowanych przez NFZ (Nadszarpnięty Fundusz Zdrowia) lub wspomóc NFZ tzw. „drogą cegiełkową” – która polega na zakupie umownej „cegiełki” u najbliższego ordynatora (i jest na to odpowiedni ustęp), wszystko zgodnie z hasłem – co łaska, nie zapominając o zasadzie – nie mniej niż)…impreza utrzymana jest oczywiście w klimacie kabaretowym.

 

„U Pana Pułkownika we dworze”

Polska szlachta słynęła z gościnności, gdzie przy suto zastawionych stołach biesiadowały całe towarzystwa złożone z wielu sąsiadujących ze sobą rodzin. Na okazję nie trzeba było długo czekać – mogło to być zwykłe polowanie czy kulig, a już zjeżdżali się całymi rodami aby wspólnie pohasać, poucztować, popić…Właśnie na taką ucztę zapraszamy w towarzystwie Panów Braci .Vivat!

„Miś – czyli wieczór w socrealizmie”

PRL, dla niewtajemniczonych Polska Republika Ludowa, jest obecnie przedmiotem westchnień tych, którzy tęsknią za tzw. równością, czyli za czasami, gdy królowało hasło:
„czy się stoi, czy się leży dwa tysiące się należy”.
Dla innych jest wspomnieniem absurdów ówczesnego życia, gdzie zaspokojenie najprostszych potrzeb, choćby zdobycie papieru toaletowego, graniczyło z niemożliwością. Na szczęście teraz możemy pośmiać się z tych czasów, dlatego wieczory tematyczne w tym klimacie są bardzo wesołe.

 

„Wiedźmy i proces o czary”

Wiedźma, Jędza, Baba Jaga, Czarownica - wszystkie te określenia znamy z baśni, legend ludowych, ale i z okresu... „polowania na czarownice". Gdy wypowiadamy te słowa, zapewne staje nam przed oczami taki oto obraz: stara kobieta, owinięta w nędzne odzienie, ze szpetną twarzą pobrużdżoną zmarszczkami, z wielkimi brodawkami i haczykowatym nosem. Mieszka daleko od osad ludzkich, w swej chacie u powały zawiesiła pęki ziół, w kadzi warzy się tajemnicza mikstura, może z jaja węża, skóry ropuchy, krwi nietoperza... Jej jedynym towarzyszem jest czarny kot, a rekwizytem — szklana kula. Czyż nie taki mamy stereotyp Czarownicy posiadającej tajemniczą wiedzę?
Drodzy państwo jeśli chcecie przekonać się jak naprawdę wyglądają Wiedźmy, czego można się od nich dowiedzieć i w jakich szalonych zabawach brać udział – zadzwońcie łańcuchem trzy razy…

 

„Biesiada Średniowieczna”

Z mroków przeszłości, w morderczym marszu przez groźną puszczę, przybywają najdzielniejsi Wojowie Piastowscy. Nie po to by żreć waszą dziczyznę, by porywać białki, a już na pewno nie po to aby opróżnić piwniczki z piwa i miodu. Wojowie skorzy do zabawy i rozmów, więc za przyzwoleniem dobrodzieja gospodarza do zabaw zaproszą, broń i pancerze pokażą, o wojnie, krwi, i stali ciekawskim opowiedzą. Bo nie ma to jak historia żywo poznawana , na co was drodzy goście zapraszamy…


„In Vino Veritas – czyli uczta u cezara”

Wieczory tematyczne w Rzymie. Cezar, Kleopatra, uczty, piękne niewolnice, gladiatorzy...
Iluż to się nie napisało książek, ilu to nie nakręcono filmów opartych w realiach tego pięknego okresu w dziejach kultury. Wiele osób zafascynowanych jest do dzisiaj fenomenem miłości Cezara do pięknej Kleopatry. Zapraszamy państwa na spędzenie jednego wieczoru w ich towarzystwie, czyli na ucztę u Cezara…

 

„Diabły i Anioły”

Impreza utrzymana w konwencji walki pomiędzy Aniołami i Diabłami o duszę gości – wszystko w formie zabawnej i kabaretowej. Zabawa prowadzona jest przez pół anioła – pół diabła (konferansjer), który sam nie może się zdecydować co jest leprze z zastępu anielsko diabelskich animatorów.
Jako scenografia przy wejściu rozstawione są ruszta, kotły i dyby, w których warzyć się będzie czartowski napitek, tam krzątają się diabły i inne istoty ze świata cieni…
Jest jeszcze jedno miejsce: jasno oświetlone, pełne białych świec, stoją tam w błękicie, bieli i złocie chóry anielskie…

 

„Hipisi”

Indie...Tybet... odlotowe wyjazdy w poszukiwaniu drugiego, czasami trzeciego ja. Zapraszamy Państwa na ucieczkę od realnego świata, wyrwanie się z kieratu morderczej pracy... w Polski Tybet. U celu czeka szalona zabawa wyciągnięta z czasów, kiedy królowała Janis Joplin, a co bardziej szaleni zachwycali się JAMESEM DOUGLASEM MORRISONEM czy Jimmy Hendrixem. Wieczory tematyczne w czasach dzieci kwiatów, wolnej miłości i szalonego dzikiego życia, za którym wszyscy tęsknimy. Impreza, na którą Państwa namawiamy, jest pigułką tego, co działo się wtedy...

 

„ Niebezpieczne związki – czyli - dworskie intrygi”

Barok to czas przepychu, bogactwa, luksusu i ekstrawagancji. Na niekończących się balach toczyło się życie towarzyskie, a także polityczne elit. Tu rozpoczynały się niezliczone romanse, tu kosztowano życia i uciech wszelkiego rodzaju. Skandale, intrygi były nieodłączną częścią życia rodzin królewskich i magnackich. Tu zawierano i zrywano mariaże, tracono głowy w imię Kupidyna… Moda ta również nie ominęła wielkich władców naszego kraju, którzy często oddawali się przyjemnościom i zabawie.

 

„Prohibicja”

Tematyczne imprezy w czasach prohibicji? Czemu nie! Prohibicja zakazywała produkcji, importu i eksportu, przewozu oraz sprzedaży wszelkich napojów alkoholowych na terenie USA. Co istotne, ustawa nie zakazywała kupowania ani picia tych napojów. Czas ten sprzyjał rozwinięciu się kontrabandy i przemytu, a w konsekwencji zorganizowanej przestępczości i gangów zbijających fortuny na nielegalnym obrocie alkoholem. Był to czas gdy tylko najsilniejsi mogli przetrwać, czas pojedynków, zabijania i mocnych wrażeń…
Jeśli chcecie przeżyć wieczór w tym klimacie to zapraszamy .


„Bal u Draculi”

Mało kto wie że Zamek w ………. (tu prosimy wpisać miejsce), skrywa mroczną tajemnicę związaną ze słynnym Hrabią, tajemniczym gościem z dalekiej Transylwanii. Ślady tego pobytu wyczytać można z ksiąg parafialnych tutejszego kościoła . Wizyta była krótka ale mieszkańcy do dzisiejszego dnia wspominają ją z dreszczykiem emocji...
Zapraszamy na szalony Bal U Hrabiego Draculi…

 

„W Panteonie Rzymskich Bogiń”

W świecie starożytnych bogów robi się już nieco ciasno za sprawą przybywających z rubieży Imperium nowych Bogów i Bogiń. Rzymskie niebo huczy wprost od plotek, romansów, niesnasek i … nudy. Potężny i bogate Rzym zaprasza więc i wita na Panteonie swych najdzielniejszych Herosów (goście). To oni mają załagodzić zaognioną sytuację.
Przybywają oczekiwani wybawcy… Dla pokrzepienia uraczeni zostają wyborną Ambrozją.
Zastygłe w bezruchu boginie kuszą swym pięknem i różnorodnością. I to właśnie ich uroda jest przyczyną kłopotów Jowisza – ojca wszystkich bogów. Pojawia się on na naszym panteonie i przybliża nowo przybyłym obecną sytuację, a chodzi w niej
o JABŁKO NIEZGODY…

 


„Wesele u Sołtysa – czyli zastaw się a postaw”

W Polsce od wieków wokół remizy strażackiej toczy się całe życie wioski czy miasteczka. To właśnie tam odbywają się najważniejsze wydarzenia z życia ludzi , takie jak śluby czy stypy .
Ale skupmy się na przyjemniejszej części życia czyli na weselu, które jest okazją do zabawy dla młodych i starych , okazją do pokazania na forum swojej zamożności - w myśl czym chata bogata tym rada (lub może zastaw się a postaw się).
Rewia mody to oczywiście nieodzowny element wesel nie tylko na wsi… nie obędzie się również bez PLOTKI – kto z kim i czy panna młoda alby nie ciężarna. Właśnie na takie klasyczne weselisko zapraszamy do naszej remizy.

 

„Bal u Bankruta – czyli Ziemia Obiecana”

Kwitnie życie towarzyskie łódzkiej burżuazji i finansjery, która nasycona bogactwem prześciga się w budowaniu świątyń i teatrów oraz fundowaniu sztuki na miarę wczesnego żarłocznego kapitalizmu.
Zatrzymajmy się na jednej z pięknych i bogatych uliczek łodzi schyłku XIX wieku, poczujmy tę różnorodność oraz przepych i dajmy zaprosić się na ostatni bal u Frantza Kowalskiego.
Frantz Kowalski dziś właśnie stracił fabrykę, ale… w Łodzi wszystko jest możliwe. W całym swym szaleństwie postanawia wydać resztę majątku na ostatni bal, ale za to jaki!

 


„Różowa Pantera, czyli Inspektor Clouseau na tropie”

Witamy serdecznie wszystkie zgromadzone inspektoraty policji na oficjalnym otwarciu cudem odzyskanych przez francuską policję dwóch dzieł Pierre – Auguste Renoira, wybitnego malarza i rzeźbiarza francuskiego, czołowego przedstawiciela impresjonizmu. Dzieła wystawione są na forum na dwóch sztalugach i przykryte francuską flagą. Przed odsłonięciem tych „białych kruków” sam minister kultury – Frederic Mitterand, uświetnia uroczystość kwiecistą przemową:
„W centrum malarskich zainteresowań Renoira znajdowały się kobiety, dzieci i kwiaty.
W swoich scenach rodzajowych odtwarzał przelotną chwilę, kreował świat czystych barw
i harmonijnych form, które charakteryzują się oryginalnym i niespotykanym u innych impresjonistów stylem. "Gdy maluję, chcę być jak zwierzę" - mawiał o sobie żartobliwie. Podobno nie malował pejzaży…”
W tym momencie odsłonięte zostają sztalugi i oczom zgromadzonych gości ukazują się... puste ramy po obrazach.

 

„Złote Kaczki” – wieczór z życia Gwiazd

Reporterzy czają się wszędzie, bowiem na uroczystej gali wręczenia nagród filmowych pojawić się mają same gwiazdy (goście). Przybędzie Leonardo di Caprio (podobno z Kate Winslet), pojawi się również Angelina Jolie i uwaga: Brad Pitt. Reporterzy wpadną w szał wywiadów, nikt tu nie zostanie pominięty, a gdy alkohol zaszumi już w głowach na jaw wyjdą pierwsze skandale…

 


„Mężczyźni wolą diamenty”

Diamenty od niepamiętnych czasów kojarzą nam się z elegancją, doskonałością, bogactwem i pięknymi kobietami. Od zawsze kuszą swoim blaskiem i są przedmiotem pożądania zarówno mężczyzn jak i kobiet.
Gości wchodzących na salę witają dwie śliczne, ponętnie ubrane dziewczyny, czule przytulone do amerykańskich wozów z lat 50.
W tle delikatny swing przygrywa trzyosobowa grupa Sinusoidalni.
Gdy wszystkie osobistości zbiorą się już - na scenie pojawia się konferansjer, uroczyście wita wszystkich zgromadzonych i zapowiada występ Marilyn Monroe w asyście tancerzy i pełnym sex appealu utworze: „Diamonds are a girls best friend".

Bo kto powiedział, że tematyczne imprezy muszą być grzeczne?

 

„Operacja Rekrut – czyli – w wojsku nie jest źle”

Od dnia 01.01.2016r. każdy obywatel UE płci męskiej i damskiej obowiązany jest przynajmniej raz w życiu przejść jednodniowe przeszkolenie wojskowe. W razie W oczywiście. Operację nadzoruje Dowódca Uzbrojenia Polskiej Armii (D.U.P.A.)
ppłk Szczepan Szuja. To co czeka poborowych jest kwintesencją tego, co w wojsku najpiękniejsze: braterstwa, hartu ducha, kondycji ciała, kultury osobistej i wojskowego poczucia humoru.

 

„Wieczór z 1001 nocy”

Zapraszamy Państwa w podróż do bajecznej Persji, gdzie na łożu z baldachimem czekać będzie na was Sułtan wraz ze świtą oraz pięknymi kobietami, które schowane będą przed niepowołanymi oczyma za zasłoną woali. Największy i najbardziej ukrywany skarb orientu - kobiety - będą myślą przewodnią imprezy, w trakcie której Wezyr – prowadzący - szukać będzie żony dla Sułtana. A wszystko to odbywać się będzie w trakcie wielu konkursów i zabaw przeprowadzonych tego wieczora … nie tylko wśród kobiet…

 

„Czas pąsowej róży – czyli wróżki, wróżby i czary na każdą okazję”

Pragniemy zaprosić Państwa do spędzenia wieczoru pełnego magii na wesoło w towarzystwie staroświeckich, egzaltowanych dam. Zabawa prowadzona będzie przez animatorki poprzebierane w stroje lekko zakurzonych ciotek z przełomu XIX i XX wieku, czyli w czasie gdy na świecie rozwijał się spirytyzm (modne były seanse spirytusowe) i zainteresowanie zjawiskami nadprzyrodzonymi.

 

„Królowa Śniegu”

Za siedmioma zmrożonymi górami, za siedmioma zamarzniętymi morzami i śnieżnymi siedmioma pustyniami na wysokiej szklanej skale górował piękny lodowy zamek, a w nim zimne życie wiodła samotnością opętana okrutna Królowa Śniegu wraz ze swoim białym dworem. Ani jeden promyczek nadziei nie wpadał przez pałacowe okna, jakby szron zmroził wszystkie serca.
Przy bramie wejściowej do Lodowatego Królestwa stoją białe strażniczki w dziwacznych zimnych strojach, z cylindrami na głowach i z halabardami w rękach.
Dźwięk trąb….. i na sali pojawia się Królowa Śniegu. Okrutna i wyniosła władczyni tych ziem przedstawia swoją wizję zawładnięcia całym światem. Odtąd nie będzie już dnia – jedynie noce – czarne lub białe, wszystko przykryje biały puch, a ona będzie tryumfować ….

 

„Boski Antonio odcinek 2234”

Gorący brazylijski klimat, piękna plaża Coppacabana, latynoski temperament, do tego boski Antonio i już temat do serialu gotowy.
Zapraszamy do przeżycia z nami kilku odcinków słynnego serialu brazylijskiego - Boski Antonio. Będziecie w nim nie tylko widzami, ale i kreatorami dalszej akcji tego pasjonującego filmu przepełnionego gorącą atmosferą pełną intryg, romansów, zmysłowych tańców i zaskakujących zakończeń.


„Wieczór magii i czarów”

Galileusz już dawno wiedział, że cała nauka „spisana jest w wielkiej księdze wszechświata, która przez cały czas stoi dla nas otworem, jednak księga ta nie będzie dla nas zrozumiała, dopóki nie nauczymy się posługiwać językiem i odczytywać liter, za pomocą których została napisana." Zapraszamy zatem do spędzenia z nami wieczoru, w trakcie którego przeniesiemy Państwa w inny magiczny świat, pełen czarów, niesamowitych zjawisk, wróżb i wrażeń. Każdy, lub prawie każdy człowiek chciałby uchylić rąbka tajemnicy ,co czeka nas w przyszłości – dla tego w ten niezapomniany wieczór.

 

VA BANK czyli Parada Oszustów

Impreza utrzymana w klimacie filmowym lat 20/23 w Polsce, końcówka kryzysu światowego. Warszawski światek przestępczy... kasiarze i ich personalne rozgrywki. Piękne kobiety w klimatycznych strojach, oszuści, geszefciarze i bankowcy . Kryminalne intrygi w myśl zabili go i uciekł.

 

„Korsarze i Syreny – bal w głębinach”

Głębiny morskie to od wieków miejsce owianym tajemnicami. |Inspirowało wyobraźnie ludzi który wymyślali niesamowite historie o |syrenach wabiących żeglarzy, o trytonach, o złych meduzach i o wielkich skarbach ukrytych na dnie oceanu.
Któż z nas nie marzył nigdy by choć raz znaleźć się w głębinach ciepłego oceanu ,gdzie przecież wszystko może się zdarzyć .
W związku z tym zapraszamy Państwa na imprezę .

 

„Dziki Zachód czyli wielka gorączka złota w samo południe”

Któż z nas nie pamięta kultowych filmów Westernów, na które czekało się czasami od święta do święta . Na naszej imprezie przypomnimy Państwu klimat tych szalonych bajek dla dorosłych…
Sprawa jest bardzo poważna!!! Obrabowano Bank w Klondike City!!! Bracia Dalton na wolności. Do wszystkich szeryfów okolicznych miasteczek zostały rozesłane listy gończe i telegramy następującej treści:


„Festiwal Subkultur”

Wszyscy prędzej czy później zastanawiają się jak szybko mija czas. Przypominamy sobie wtedy jak to było kiedy byliśmy młodzi. Dlatego przygotowaliśmy tematyczne imprezy w klimacie różnych subkultur.
Każdy, a może prawie każdy, należał lub sympatyzował z jakąś subkultura młodzieżową. Niektórzy pamiętają jeszcze czasy bikiniarzy, inni tęsknią do kolorowej epoki dzieci kwiatów, jeszcze inni trzymają głęboko ukrytą w szafie ramonezkę, kurtkę z agrafkami. My zapraszamy państwa w sentymentalną podróż do tych właśnie szczęśliwych czasów, kiedy nie obchodziły nas jeszcze pieniądze, ani kariera ... ani obowiązki ...

 

„Bliskie spotkania trzeciego stopnia”

Jest rok 2012, XX międzygalaktyczne spotkanie: wybrańcy Ziemi i wybrańcy Galaktyki: rozwój, postęp, nowe technologie, kosmiczna jakość… to efekty poprzednich zlotów. Dziś mamy przed sobą nowe cele: rozrywka, zabawa, luz, wygibasy, czyli… kosmiczne jaja. Nadchodzi nowa era, czas rozpocząć „Space Party”.


„Bawaria – czyli impreza przy kuflu”

Imprezę poprowadzi dla Państwa Steffen Schmidt, słynny polski Bawarczyk, a uświetnią ją jego dziarskie córki: Heidii, Steffi, Brygide i Helga. Dziewczyny częstować będą piwem i zabawiać gości, a Steffen przeprowadzi na forum konkursy, zabawy i przyśpiewki. Nie obędzie się również bez piosenek biesiadnych, podczas których goście chyżo ujmą się pod boki i kołysać się będą w rytmie znanych przyśpiewek.

„Pionierzy lotnictwa czyli pasja podniebnych podróży”

Od dawien dawna człowiek pragnął wzbić się w powietrze, szybować w przestworzach i być wolnym ... jak ptak. Od Dedala i Ikara, poprzez Leonarda da Vinci i każdego małego chłopca przenosiła się obsesja powietrznej wolności. Stworzono tysiące maszyn latających, balonów Lotnictwo stało się sztuką elitarną, a spotkania fascynatów podboju niebios odbywały się najczęściej w tawernach mieszczących się w okolicach lotnisk, które przekształciły się następnie w bardzo ekskluzywne lokale.
Dziś właśnie mamy okazję być w takim lokalu , a naszymi gośćmi będą same sławy podboju niebios: przybędzie Sir George Cayley, Elsa i Ingrid Andersson, Otto Lilienthal, a także pionierzy lotów silnikowych Bracia Wright...

 

„W 80 dni dookoła świata z Filasem Foggiem”

Szanowni Podróżnicy! Miłośnicy podniebnych lotów, morskiej żeglugi, podróży pieszej, konnej, koleją czy automobilem. Towarzystwo Geograficzne ogłasza wielki wyścig dookoła świata dla wszystkich grup awanturników i poszukiwaczy przygód. Stawka są oczywiście honor i pieniądze. Wyruszamy punktualnie o godzinie 20, a podróż obserwować będziemy na mapie świata. Która drużyna pierwsza dotrze do mety, zyska rozgłos, sławę i gotówkę!

 

„Bal u Króla – czyli wszystko czego nie wiesz a chciałbyś dowiedzieć się o bajkach”

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami w pięknym jak ze snu zamku, w otoczeniu świty od lat wielu żyła sobie w szczęściu i zgodzie Bajkowa para królewska - Król Ralf i Królowa Adolfina. Choć niemłodzi już, to nadal mądrze sprawują władzę w miejscu, którego granice stanowi jedynie wyobraźnia. Król i królowa w pocie czoła pracują nad szczęściem swojego królestwa dniami i nocami płodząc coraz to ciekawsze opowieści, bajki i legendy, z których to początek biorą ich cudowne dzieci: Królewna Śnieżka, Jaś, Małgosia, Piękna, a także Bestia czy dwaj tacy co ukradli księżyc….Jednak jak to w bajkach bywa i tu następuje zwrot akcji… Po spłodzeniu 1001 opowieści królowa nagle czuje, że opuszcza ją wena, na domiar złego Królowi wyszczerbia się pióro… Zapada decyzja o odejściu pary królewskiej na zasłużoną emeryturę, jednak zanim to nastąpi na tron wybrać trzeba odpowiednich następców…

 

„Morska wyprawa pod piracką banderą”

Ahoj!
Jeśli spragniony jesteś krwi, złota i przygód, to dobrze trafiłeś. Stary Kapitan Brand abordażował już niejeden statek, a w ładowni jego łajby są skrzynie pełne tego czego szukasz. Znajdziesz u nas mrożące krew w żyłach opowieści o podbojach, skarbach, czy po prostu dowiesz się czegoś o życiu na morzach i oceanach. Podróż, na którą Cię zapraszamy zaspokoi Twoje rządze, a jeśli nie... no cóż nikt nie jest doskonały. Przybądź więc na naszą imprezę i pobaw się z nami w Piratów.

 

„Skandal! Bal w rytmie charlestona!”

Panie i Panowie! Skandal na Zamku! Przybywający z dalekiej podróży po Ameryce młody właściciel za nic mając tradycje i dobre wychowanie organizuje zabawę taneczną w rytmie nieprzyzwoitego Charlestona! Żadna panna z przyzwoitego domu ani żaden dobrze wychowany kawaler nie powinien się tam znaleźć! Szczyt zepsucia w oparach dymu z cygar i pod wpływem szumiących w głowach bąbelków szampana. Odważne Panie odsłaniać będą kolana, co gorsza cześć z nich chce przyjechać na bal automobilem!

 


„Manhattan – czyli polskie targowisko gdzie gra się disko i kręci się wszysko!”

Witamy w szalonych latach dziewięćdziesiątych, czasach w których wszystko się zaczyna, rozkręcamy biznesy na naszym własnym rodzimym Manhattanie, z nadzieją że to właśnie my staniemy się Blakiem Carringtonem. Jeśli masz łóżko polowe bądź jesteś szczęśliwym posiadaczem „szczęki”, to możesz rozpocząć karierę Rockefellera w centrum polskiego biznesu, czyli na Manhattanie. Tu stoisko ma każdy szanujący się biznesmen, a każdy klient znajdzie cos dla siebie od używanej odzieży z Reichu po prawie oryginalną odzież sportową z Chin, papierosy i wódkę bez akcyzy, pirackie gry na Pegasusa, nielegalne oprogramowania i kasety wideo.

 

„Weneckie Podróże Kupieckie - Dookoła Świata”

Zapraszamy na podróż statkiem pasażerskim dookoła świata. Jak to w morskich podróżach bywa od czasu do czasu schodzi się na ląd aby zakosztować kraju, do którego zawinął nasz transatlantyk. Wyruszamy z pięknego miasta jakim jest Wenecja i płyniemy przez Kraje Arabskie, Indie odwiedzimy Amerykę południową, Hiszpanię aby powrócić do Europy.
Będzie to podróż kulinarna, muzyczna i taneczna.

 

I WIELE INNYCH ......... 

napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.