Organizacja pikników firmowych

Organizacja firmowego pikniku to świetny sposób nie tylko na integrację pracowników i ich rodzin, ale po prostu okazja do dobrej zabawy i miłego spędzenia czasu. Ze względu na różne potrzeby naszych klientów proponujemy kilkanaście pomysłów na temat przewodni firmowego pikniku. 

Udana zabawa na świeżym powietrzu to pretekst nie tylko do lepszego poznania pracowników i ich rodzin. Na taki event można zaprosić także ważnych kontrahentów i uczynić z niego wydarzenie biznesowe. Piknik można także świetnie wykorzystać jako formę lokalnej promocji firmy, zapraszając na niego nie tylko pracowników i kontrahentów, ale czyniąc go po prostu ogólnodostępnym festiwalem dla większej liczby ludzi.

Zaletą pikniku formowego jest przede wszystkim jego luźna forma. Nie każdy lubi przebywać na formalnych imprezach integracyjnych, gdzie trudno nawiązać kontakt z nieznanymi ludźmi. Dobrze zorganizowany piknik firmowy przewiduje wiele gier, zabaw i innych atrakcji, które przyciągną ludzi i pozwolą tworzyć zespoły. Zdrowa rywalizacja, współpraca dla osiągnięcia zwycięstwa drużyny, konieczność komunikacji i budowania strategii - te wszystkie elementy pozwolą w naturalny sposób przełamać pierwsze lody i ułatwią nawiązanie pierwszego kontaktu. 

Kolejnym plusem pikniku firmowego jest możliwość pogłębienia relacji na szczeblach kierownik-podwładny. Tradycyjne imprezy integracyjne zazwyczaj uwypuklają różnice w zespole. Natomiast nieformalna forma pikniku pozwala pracownikom spojrzeć na siebie bardziej jak na zespół, drużynę, niż na role poszczególnych jednostek.

Dlaczego warto poprosić o pomoc profesjonalistów?

Profesjonalna organizacja pikniku firmowego to nie tylko przygotowanie tematu spotkania i kilku gier czy zabaw. To przede wszystkim wybór miejsca, pomoc przy wyborze nagłośnienia, namiotów, cateringu, a także całościowy nadzór imprezy i dbanie o to, aby w trakcie uczestniczy dobrze się bawili. Po udanym pikniku firmowym należy także zadbać o uprzątnięcie terenu. 

Podejmując decyzję o wyborze firmy organizującej piknik firmowy warto zdać się na profesjonalistów, którzy nie raz organizowali tego typu wydarzenia. Pozwoli to nie przejmować się wieloma problemami organizacyjnymi, a także zapewni spokój i pewność, że impreza będzie przygotowana jak należy, a uczestnicy zaopiekowani od początku do końca jej trwania. 

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Piknik 

W potocznym  rozumieniu: piknik to posiłek zjedzony na kocu rozłożonym na trawie w miłym towarzystwie.

My chcemy rozszerzyć to pojecie o atrakcje czytelny temat.

W naszym dorobku mamy wiele takich imprez w tym organizację pikników firmowych do 4 tysięcy osób .

 

A to nasze propozycje:

1. Kochamy Naturę - piknik ekologiczny 

2. Piknik Retro 

3. Piknik na Dzikim Zachodzie 

4. Piknik na Łące czyli witamy w świecie Hipisów 

5. Piknik z Piratami

6. Piknik Bawarski

7. Piknik Bajkowy 

8. Jeden za wszystkich , wszyscy za jednego - czyli piknik tytanów 

9. Operacja Rekrut - czyli piknik wojskowy 

...i wiele innych. 

Posiadamy również bogaty wybór ofert dla dzieci tzw. kreatywnych aktywności w różnych tematach:

1. Ekologicznym

2. Kuglarskim

3. Ludowym 

4. Podziel się swoją pasją 

5. Fabryka zabawek

6. Świąteczne przygotowania 

...i inne.