TWIERDZA - Drużynowa gra integracyjno szkoleniowa

  

Twierdza to szkoleniowa gra terenowa, której celem jest integracja zespołu pracowników, rozwój kompetencji interpersonalnych oraz komunikacyjnych członków grupy poprzez wspólne rozwiązywanie problemów. Poprzez uczestnictwo w naszej grze pracownicy szkolą się w zakresie: elastyczności w podejściu do problemów, kreatywności, działania nakierowanego na cel oraz umiejętności negocjacji.

Wprowadzenie fabularne:

Z pozoru wydawałoby się, że miejsce imprezy to hotel - jest to jedynie część prawdy. Miejsce to stanowi bowiem niezdobyty dotąd fort, skrywający w sobie mnóstwo tajemnic. Ten, który je odkryje – zdobędzie sławę i złoto oczywiście.

Śmiałkowie podzieleni na kilka drużyn wyruszają na spotkanie z przygodą, każda z grup otrzymuje mapę fortu z listą miejsc do zdobycia, odpowiednie oznaczenia. Z każdej wyłoniony zostaje strażnik sakwy, który czuwa nad zdobytymi dobrami i wskazówkami oraz podejmuje decyzje dotyczące działania całej grupy. To on wyznacza reprezentantów i zawodników wykonujących zadania.

Celem działań jest otwarcie skrzyń z złotem  i zdobycie twierdzy. Uczynić to można jedynie wygrywając z czasem, a ponieważ czas to pieniądz – w konsekwencji liczyć się będzie  szczęście i pęk  kluczy.

napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.