MROCZNY LAS - Terenowa przygodowa gra strategiczna 

  

Nasza gra to zabawa grupowa o charakterze strategicznym, logicznym, umysłowym, rozrywkowym i fizycznym. Nacisk  jest położony na zwiedzanie świata przedstawionego w grze, rozwiązywanie zagadek i interakcję z postaciami. Fabuła zawiera wątki słowiańskiej demonologii i wierzeń które zakorzenione są gdzieś głęboko w naszej podświadomości. Zapraszamy Państwa do spędzenia kilu godzin w świecie utopców, strzyg, mądrych bab i smoków.  

Wyzwania jakie będą przed Państwem postawione będą wymagały czasami tężyzny fizycznej, czasami sprytu, a na pewno kreatywności. 

Wstęp fabularny …

Ciarki przechodzą po plecach ludziom, którzy odwiedzają to miejsce. Ciekawość jednak jest silniejsza niż strach. Kiedy znajdziemy się w lesie mroku każdy, nawet najodważniejszy człowiek poczuje dziwną aurę tego miejsca. Wzdłuż ścieżek, między gęsto rozsianymi drzewami widać opustoszałe obozowiska, a w nich ubrania, portfele, zdjęcia, a także kości oraz pokryte mchem resztki tego, co kiedyś z pewnością należało do człowieka.

Las owiany jest złą sławą.

Jedyny sposób  wydostania się z uroczyska to wzięcie udziału w grze. Wszystko rozpoczyna się w momencie odjazdu samochodów. 

Grupy osób zostają  podzielone a następnie rozchodzą się  w różne  miejsca startowe. Do każdej z grup podchodzi niemy mistrz gry z pochodnią w ręku, podaje im kartę i czeka na odpowiedź grupy. Zadanie jest sprawdzianem dojrzałości uczestników, a wieńczy je hasło uruchamiające grę. Po jego wypowiedzeniu Mistrz Gry podaje grupie planszę ( mapę terenu)oraz zbiór zasad gry. Zadaniem jest rozwikłanie tajemnicy lasu, przeżycie (fabularne) oraz zdobycie przedmiotów umożliwiających wydostanie się z mrocznego świata, którym rządzą różne demony zamieszkujące poszczególne jego obszary.

napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.