KRÓLESTWO - Integracyjna gra przygodowa  z elementami strategii.

    

Drużynowa gra w której jedna grupa to jedno królestwo. Każdy uczestnik losowo otrzymuje role jaką ma odegrać (król, rycerz, księżniczka, itp.). Każda postać otrzymuje pewną ilość punktów prestiżu, będą one niezbędne w mechanice przystępowania do zadań. By wygrać należy uzyskać wszelkie informacje na temat skarbu znajdującego się w… właśnie gdzie?!. Umiejętności szermiercze, spryt, przebiegłość oraz żyłka handlowa to nie jedyne sprawności potrzebne do zwycięstwa.

Wprowadzenie fabularne:

Każde miejsce - nawet najbardziej pospolite ma swoją historię, czasami bardzo zaskakującą. A oto fragment opowieści. Dawno temu za siedmioma górami i siedmioma lasami do drewnianego niemalże opuszczonego grodu przybyła zakapturzona postać. Jak się okazało był to mędrzec z dalekich stron, znającym  nie tylko pismo ale tez medycynę, alchemię i filozofię. Zdziwiło to mieszkańców że człowiek o takiej pozycji podróżuje pieszo bez służby. Wędrowiec przezwoił tajemnicza skrzynie która ukrył na ziemiach owego drewnianego grodu. Od tamtej pory do mieściny przybywają rycerze, awanturnicy i poszukiwacze skarbów. Czym był ów skarb można się tylko domyślać. Jedni mówili, że to kamień filozoficzny, inni że eliksir wiecznego życia jeszcze inni że to specyfik pozwalający władać królestwem. Do osady przybywają więc przedstawiciele wielu królestw by udowodnić i pokazać wielkość swojego państwa. Podobno skarb został tak dobrze ukryty, że po dziś dzień znajdują się śmiałkowie którzy wybierają się na wyprawy aby go odnaleźć.

Czas gry uzależniony od trudności i wielkości wyznaczonej przestrzeni.

Gra przystosowana dla dużych grup nawet do 100 osób.

napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.