BEZLUDNA WYSPA - SPRAWDŹ SIĘ 

    

Zarządzanie zasobami ludzkimi to sztuka która niektórzy posiadają w sposób naturalny lub można się jej nauczyć poznając procesy grupowe.

Poniższe szkolenie zakłada że każdy uczestnik szkolenia otrzyma możliwość bycia szefem przez określony czas , lub na czas wykonania zadania. 

Wydarzenie podzielone jest na etapy które koordynowane są przez różnych wybranych losowo szefów. Zmiana szefa następuje po upłynięciu godziny. Po tym czasie szefem zostaje następny losowo wybrany uczestnik 

XXI wiek to czas kiedy większość ludzi posiada wiele umiejętności, uczymy się ich w szkołach , na uniwersytetach, na kursach . Potrafimy mówić w wielu językach, jeździć autami , obsługiwać skomplikowane urządzenia. Wszędzie mamy drogowskazy ,mieszkamy w ciepłych wygodnych oświetlonych domach, a drogę pokazuje nam GPS. Człowiek współczesny uzależniony jest od przedmiotów , technologii i generalnie nie odczuwa głodu. A co by było gdyby nagle odebrano nam te wszystkie atrybuty cywilizacji ?

Każdy człowiek jest świadom swoich możliwości na rożnych polach , niektórzy przeceniają je, a inni ich nie doceniają. Często widzimy się oczami innych. Wydaje nam się że jesteśmy od innych zależni. 

Nie zaszkodzi sprawdzić na co tak na prawdę nas stać . 

Wszystkie etapy gry podzielone są czasowo a nad pracą  czuwa inny  lider.

napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.