UCIECZKA Z CZARNEGO LASU - escape from the black forest - przygodowa gra strategiczna

Wiele jest miejsc, które w naszej wyobraźni mrożą krew w żyłach. Są to stare opuszczone domy, zamki ze złą sławą, czy lasy w których podobno straszy. Ludzka głowa płata nam w takich momentach figle, a każdy szelest firanki przyprawia nas o zawał serca. Sprawdź czy boisz się tego, co zamknie jest w twoim umyśle.

Zapaszmy na odkrycie tajemnicy zjaw Czarnego Lasu, których ślady zauważyli podobno myśliwi polujący w okolicach. Gwarantujemy, że krew w ich żyłach zastygnie Wam niejeden raz.

Wejdź do gry

Na terenie podzielonym na 8 pól zamknięte są postacie rodem z naszych koszmarów, a są nimi: żywy wisielec, duch Mścisławy, demoniczna laleczka, czy zwykły żniwiarz, którego nikt nie chce na swojej drodze spotkać. Postacie mogą się przemieszczać po całym wyznaczonym dla siebie terenie. Każda z nich jest w posiadaniu czegoś bardzo dla graczy cennego – kryształu życia, który przybliża do wyjścia z gry. By z niej wyjść należy wyruszyć ze swojego pola i wrócić na nie w określonym czasie zdobywając 8 kryształów. Wygrywa grupa, która zrobi to jako pierwsza.

napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.