BIEG PO ZDROWIE CZYLI PRZYPADKI KURACJUSZA - komediowa gra integracyjna

  

Żeby zostać kuracjuszem trzeba mieć końskie zdrowie. Już same procedury przyznawania sanatorium mogą przyprawić przyszłego pacjenta o zawał serca. Zapraszamy Państwa do przeżycia z nami niezapomnianej przygody, która przekona Was, że hasło „pacjencie lecz się sam” jest zgodne z rzeczywistością.

Kuracjusze zakwaterowani w sanatorium zobowiązani są do wypełnienia ankiety, która skieruje ich na odpowiedni względem jednostki chorobowej oddział rehabilitacyjny. Plan dnia na każdym z oddziałów będzie napięty. Pensjonariusze każdego z oddziałów będą musieli wykazać się determinacją by zrealizować przypisane im zabiegi. Każda grupa otrzymuje zestaw plakietek osobistych z podstawowymi informacjami, wspólną kartę sanatoryjną oraz mapę uzdrowiska z godzinowo zaznaczonymi punktami.

Na każdym stanowisku kuracjusze zdobywać będą koperty z fragmentem karty upoważniającej do korzystania z dodatkowych usług do realizacji w sanatoryjnym barze.

Wszystkie stanowiska są prowadzone z dużą dawka humoru.

napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.