DORF - fabularna gra przygodowa

    

Dawno, dawno temu, gdy na świecie królowała magia pewien mądry, choć nie bardzo jeszcze doświadczony czarnoksiężnik zakochał się w pięknej pastereczce o krystalicznie czystym sercu. Zalotnik ów nie był jak to się zwykło myśleć o magach - starym dziadem z długą, siwą brodą – a przystojnym, całkiem mądrym i młodym mężczyzną. Jakież wielkie było jego zdziwienie, że pomimo posiadania niezliczonego bogactwa i powyższych przymiotów dziewczyna nie chce oddać mu swojej ręki Co dalej zapraszamy do zmówienia scenariusza gdzie otrzymacie Państwo więcej informacji  …. Gra oparta na podaniach i legendach Karkonoskich. Zapraszamy do świata dobra i zła, świata bajek, rycerzy, nimf i krasnoludów.

Ciekawa mechanika gry powoduje że zabawa staje się atrakcyjna dla ludzi myślących strategicznie i lubiących wyzwania. Gra posiada wartości wielopoziomowej integracji nie tylko w drużynach ale również szerszych. 

napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.